[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia sprzętów piorących. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do prania ekstrakcyjnego. W magazynie posiadamy urządzenia czyszczące marki Karcher. Wszystkie sprzęty są co jakiś czas serwisowane.

Posiadamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z odkurzaczem przekazujemy 2 końcówki: do czyszczenia tapicerki oraz do czyszczenia wykładzin.

Istnieje szansa wynajmu na 1 dobę lub na sobotę i niedzielę. Urządzenie można odebrać bezpłatnie w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Otwocku czy Duchnowie przywozimy i odbieramy urządzenie bezpośrednio do domu.

Trzeba czyścić fotele przynajmniej raz w roku. Dzięki okresowemu czyszczeniu można zachować atrakcyjny wygląd kanapy. Wewnątrz tapicerki gromadzi się duża liczba bakterii. Ponadto brudna tapicerka nie prezentuje się ładnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa z Warszawy na ogół proponują usuwanie brudu tapicerki metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu tapicerki mieszanką wody i chemii. To nieskomplikowana i bardzo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest wyczyszczenie wszelakich zabrudzeń z kanapy? Oczywiście. Dobrze dobrana metoda wraz z odpowiednim ekstraktorem oraz wysokojakościowymi środkami czyszczącymi pozwala wyeliminować najbardziej trwałe zabrudzenia, jakie psuły „look” kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię