[Firma] Kursy SQL


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Microsoft SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne szkolenia SQL zarówno SQL w Oracle dla początkujących w których uczestnik zaczynający pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: wyłapanie , agregowanie , łączenie danych z całego szeregu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i analizie danych skończywszy , poprzez MS SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już teraz pracują z językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i pragną uzupełnić braki o wątki związane z agregacją tabel, scalaniem wyników paru zapytań select i stwarzaniem podzapytań, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki , któremu kursant pogłębi kompetencje z obszaru kształtowania rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do kierowania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do przeprowadzania operacji na dużych zbiorach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć szkolenie MS SQL , napisz do nas e-mail-a , a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego wykładowcę , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu rozpocząć kurs .
W naszej ofercie mamy także szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle oraz kurs Administracja bazą danych Oracle.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Microsoft SQL prowadzimy w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia SQL realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów MS SQL Microsoft SQL w bazie Oracle twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Kursy SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię