Ogłoszenia

Tu to znajdziesz!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się ściśle mówiąc wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się ściśle mówiąc komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię